کافه مقاله

کافه مقاله

به فروشگاه ما خوش آمدید.

تحقیق مروری بر تحولات آمایش سرزمین در ایران طی سالهای 1347 الی 1377

تحقیق مروری بر تحولات آمایش سرزمین در ایران طی سالهای 1347 الی 1377
دانلود تحقیق با موضوع مروری بر تحولات آمایش سرزمین در ایران طی سالهای 1347 الی 1377، در قالب word و در 15 صفحه، قابل ویرایش، شامل چکیده، پیشینه آمایش سرزمین در ایران، پیشینه آمایش سرزمین پیش از پیروزی انقلا‌ب اسلا‌می‌ایران، تحولا‌ت آمایش پس از پیروزی انقلا‌ب اسلا‌می‌ایران، منابع
دسته: برنامه ریزی شهری
بازدید: 35 بار
فرمت فایل: docx
حجم فایل: 28 کیلوبایت
تعداد صفحات فایل: 15

قیمت فایل: 22,200 تومان
پس از پرداخت، لینک دانلود فایل برای شما نشان داده می شود.

پرداخت و دانلود

دانلود تحقیق با موضوع مروری بر تحولات آمایش سرزمین در ایران طی سالهای 1347 الی 1377، در قالب word و در 15 صفحه، قابل ویرایش، شامل:

چکیده

پیشینه آمایش سرزمین در ایران

پیشینه آمایش سرزمین پیش از پیروزی انقلا‌ب اسلا‌می‌ایران

تحولا‌ت آمایش پس از پیروزی انقلا‌ب اسلا‌می‌ایران

منابع

چکیده تحقیق:

در خلا‌ل سال‌های اخیر استفاده بهینه از  سرزمین به تناسب قابلیت‌ها و توانمندی‌های آن برای بارگذاری و توسعه فعالیت‌های مختلف در قالب طرح‌های آمایشی به عنوان یكی از مهم‌ترین اركان توسعه پایدار از سوی اكثر كشورها مورد پذیرش قرار گرفته است. جمهوری اسلا‌می‌ایران نیز از این قاعده مستثنا نبوده و همواره موضوع آمایش سرزمین و تأكید بر توزیع عادلا‌نه فعالیت‌ها در پهنه سرزمین به ویژه پس از انقلا‌ب اسلا‌می‌در كانون توجه مسؤولا‌ن و سیاستگذاران قرار داشته است. با این حال گرچه، مسأله آمایش سرزمین و عدالت سرزمینی در خلا‌ل سال‌های گذشته به ویژه در برنامه‌های توسعه در زمره محوری‌ترین اركان برنامه‌ها مطرح شده بودند اما به دلا‌یل مختلف این اهداف محقق نشده و مسأله تمركز فعالیت‌ها و توزیع نامتوازن آنها در پهنه سرزمین به عنوان یكی از مهمترین مسایل، فراروی برنامه‌ریزان كشور قرار گرفته است. براساس این، در گزارش حاضر به صورت اجمالی تحولا‌ت آمایش سرزمین در خلا‌ل سال‌های گذشته مورد بررسی قرار میگیرد.

توضیحات:

این فایل شامل تحقیق بسیار جامع و کامل با موضوع " مروری بر تحولات آمایش سرزمین در ایران طی سالهای 1347 الی 1377" می باشد که در حجم 15 صفحه با فرمت word و قابل ویرایش تهیه شده است که می تواند به عنوان کار تحقیقی توسط دانشجویان رشته جغرافیا و برنامه ریزی شهری مورد استفاده قرار گیرد.

تحقیق تهیه شده بسیار کامل و قابل ویرایش بوده و در تهیه آن، کلیه اصول و علائم نگارشی و چیدمان جمله بندی رعایت شده است.

قیمت فایل: 22,200 تومان
پس از پرداخت، لینک دانلود فایل برای شما نشان داده می شود.

پرداخت و دانلود

نظرات کاربران در مورد این کالا
تا کنون هیچ نظری درباره این کالا ثبت نگردیده است.
ارسال نظر